);

Jsme moderní dentální klinika nového konceptu. Naše lokace je zcela unikátní, protože se nacházíme v jednom z nejnavštěvovanějších obchodních center, v Metropoli Zličín. Naši klienti tak mohou spojit příjemné s užitečným a kromě nákupů či relaxu mohou navštívit i svého zubaře.

Naše klinika disponuje nejmodernějším dentálním vybavením, které nám umožňuje poskytnout Vám adekvátní, rychlé, šetrné a bezbolestné ošetření. Všichni naši lékaři pravidelně procházejí speciálním školením u externě spolupracujících specialistů v jejich ordinacích ve Švýcarsku nebo ve Velké Británii, kde patří mezi špičku v oboru.

Jsme připraveni poskytnout Vám služby na nejvyšší úrovni za ceny, které jsou pro Vás dostupné a přijatelné. V naší klinice se budete cítit skvěle. Čekají na Vás moderní, exkluzivní prostory, zbrusu nové ordinace a jejich vybavení, a jako bonus prodejní galerie obrazů moderního umění.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Virtuální prohlídka kliniky

img
Bolí Vás zub?

Navštivte nás

Objednejte se předem a nebo se zastavte kdykoli během Vašich nákupů. Pokusíme se pro Vás udělat maximum v co nejkratším časovém horizontu. Chápeme, že bolest zubu Vás tíží a proto jsme tu pro Vás.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

img
Chcete bílé zuby?

Tak se u nás zastavte

Udělejte si pauzu během nakupování v Metropoli Zličín a zastavte se u nás v prvním patře, rádi s Vámi zkonzultujeme vhodnou formu bělení Vašich zubů.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

S naší pomocí bude Váš úsměv vždy krásný

Vítejte v Czech Swiss Dental Clinic

Představujeme Vám nový koncept dentální kliniky. V CSDC se zaměřujeme na nejmodernější technické vybavení, kvalifikovaný personál, příjemné a moderní prostředí a hlavně na Vaše pohodlí. Naše motto: Krásné a zdravé zuby pro každého.

Jsme moderní, pokrokoví a nejlevnější. 🙂

Přijďte se přesvědčit.

Zubní klinika má otevřeno 6 dní v týdnu, 12 hodin denně.

Vyberte si sami, kdy nás navštívíte. A nezapomínejte, péče o zuby je důležitá. 🙂

Objednejte se

pomocí webového formuláře, emailem, telefonicky, a nebo nás navštivte přímo v OC Metropole Zličín.

Nabízíme:

můstky

intraorální RTG

komplexní péče

stomatochirurgie

panoramatické RTG

bezbolestné ošetření

bělení zubů

korunky

dětská stomatologie

fazety

estetická stomatologie

prevence

endodoncie

AirFlow

Planmeca

dentální hygiena

Implantologie

CSDC